QUIZ

Pubquiz in Zwolle bij Grand Café Lübeck

Elke laatste woensdag van de maand speel je van 18:00 tot 20:00 uur de Lübeck Pubquiz, direct achter station Zwolle. Meedoen kost € 5 per persoon, inclusief twee rondes hapjes.

Prijzen

Elke avond is er een leuke prijs te winnen: een tegeltje met de datum van de quiz én een cadeaubon.

Jaarklassement

Doe met je team minimaal 8 van de 12 quizzen mee en je maakt kans op de hoofdprijs. Je 8 beste scores tellen mee; het team met de hoogste totaalscore wint. Onder het reserveringsformulier vind je de actuele jaarstand.

Reserveren

Reserveer je plek via onderstaand formulier.

Voor welke datum wil je reserveren?
Komen jullie ook eten van te voren? alle burgers met 20% korting!

Pubquiz 2026: welke teams deden mee

Stand na 9 van de 12 quizavonden. De volgende is op 28 okt.

65verschillende teams
20,2teams gemiddeld per avond
15teams met 5 of meer deelnames
32teams die één keer kwamen

Aantal teams per quizavond

11
19
21
26
21
26
14
19
25
–
–
–
28
jan
25
feb
25
mrt
29
apr
27
mei
24
jun
29
jul
26
aug
30
sep
28
okt
25
nov
30
dec

Alle teams

De hoofdprijs gaat naar het team met de hoogste score van zijn 8 beste avonden. Daarvoor moet een team minstens 8 van de 12 quizavonden meedoen. Bij minder deelnames staat er een streepje.

TeamPuntenBeste 828
jan
25
feb
25
mrt
29
apr
27
mei
24
jun
29
jul
26
aug
30
sep
28
okt
25
nov
30
dec
Totaal
Nico’s Dream Team526475,59
Pinda Rots in de Branding484,75438,259
Regenboogcrew438,75438,758
Ronnie en Tonnie434,5434,58
Epictetus431,5431,58
Maakt niet uit joh3793798
De Rockers361,75–7
Hanzelanders 1356,75–7
Worst Kees356,75–6
Het Wijnbrein353–7
Ralph’s Angels337,5–6
Bluebees333,75–6
Team 3 voor de Victorie314–5
AC Dream Team294,5–5
de Buren254–4
Hanzelanders 2254–6
MGCP Puzzel Prinsessen217,5–4
Plottwist215–4
Spuit11192–3
Quizpelturig175–3
Sip & Think149,5–3
Iedereen gokt juist124,75–2
Klaas van Dijk116–2
Vertexpert107–2
Kennis is Macht106,5–2
Geogoeroes102,5–2
NRG102,5–2
We kwamen we zagen we gokten102,5–2
Team Nijntje102–2
Hanzelanders 3101–2
Gangmakers99–2
Team Rwanda95–2
Quizbuurtjes87,5–2
Hyperscalers65–1
Danke fur die bluhmen64,75–1
Hou toch je Lubeck64,25–1
Triomundo63,25–1
PPPuzzelaars63–1
Drinkerbells62–1
A en R61,5–1
Beter dan Nooit58,5–1
Grote Vriese Boer56–1
Groenpoot ruiter55–1
Meiden altijd prijs55–1
Quizhetnietmeer55–1
Single Ladies55–1
Totally Spies55–1
PPPraatjesmakers53,25–1
Zwitches52,5–1
Spritz Power51,5–1
Gunninkies49,25–1
Quiztniet49–1
D.I.B.S.47,5–1
SVI Mommy’s46,5–1
Kwispelende Quizzers45,5–1
Hanzelanders45–1
KWW43,5–1
Hoenkieplankie41,5–1
Pucky en co40,5–1
Enceclopeiders39,5–1
Team Burundi38,5–1
Baliepoezen38–1
Drie Musketiers25–1
Sip & Think 10–1
Sip & Think 20–1
eerste (goud)tweede (zilver)derde (brons)deelgenomenniet deelgenomenquiz moet nog komen

Totaal = aantal deelnames. Punten = opgetelde score over alle gespeelde avonden. Beste 8 = de 8 hoogste avondscores opgeteld.